: info@tgsbelgelendirme.com | : 0532 136 34 10 | : 0216 327 09 77 English EN Turkish TR

Hakkımızda

Teknolojik gelişmelerin İş hayatındaki yansımaları olan ürün/Hizmet çeşitliliğinin artması ve giderek daha fazla işlevlerle donanmış ürünlerin/Hizmetlerin pazara sunulması, tüketicilerin kalite, emniyet, dayanıklılık ve kullanım gayesine uygunluk beklentileri konusundaki güvence taleplerinin güçlenmesini de beraberinde getirmektedir.

Bu arayışların ortaya çıkardığı “Uygunluk Değerlendirmesi” kavramı ile üretim ve hizmet süreçlerine yönelik Denetim ve belgelendirme hizmetleri disipline edilmiştir.

TGS Uluslararası Belgelendirme 2007 Yılında kuruldu. Hizmet alanlarımız; Yönetim sistemleri belgelendirmesi, Eğitim hizmetleri, Periyodik Muayene ve Tedarikçi denetimleridir.

Kuruluşumuzdan itibaren Teknik altyapı, İnsan kaynakları ve markamıza yatırım yaparak, gelecekte de sektörün en iyileri arasında yer almak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Küçük, orta ve büyük ölçekli yerli ve yabancı firmalara hizmet vermekte olan TGS, faaliyet alanlarında müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilecek yeteneğe ve altyapıya sahiptir.

Belgelendirme hizmetlerinde Bağımsızlık, gizlilik ve tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden belgelendirme hizmeti sunduğumuz firmaların süreksel iyileşmelerini destekleyen, kendilerinin ve müşterilerinin beklentilerini karşılayabilmeleri için gerekli sistematik uygunluk değerlendirme hizmetini sunmaktayız.

Belgelendirme faaliyetlerimizde uluslararası kurallara uygun farklılık yaratan hizmetler sunmak ve hizmet çeşitliliğini arttırmak firmamız için hayati derecede önemli olmakla birlikte sürekli Gelişimimizin temelini oluşturmaktadır.

TGS olarak amacımız, hizmetlerimiz süresince Müşterilerimizle birlikte Sürekli Gelişimin merkezinde bulunarak uzun vadeli bir iş ortaklığı şekillendirmek, geliştirmek ve devam ettirmektir.

Hızlı Teklif

x